Sobota 2. a neděle 3.února 2013 – Selb

Během víkendu odehrála mládežnická družstva Hvězdy kvalitní halové turnaje v německém městě Selbu. V sobotu v dopoledních hodinách se představilo v místní sportovní hale družstvo mladšího dorostu, odpoledne pak hájilo čest chebského fotbalu družstvo staršího dorostu. Nedělní program byl vyplněn turnajem mladších žáků. Poprosili jsme trenéry jednotlivých mužstev o zhodnocení turnajů.

František Ernest – trenér dorostu

k turnaji staršího dorostu :

„Turnaj v Selbu byl svoji kvalitou na vysoké úrovni a zajímavou konfrontací mezinárodní mládežnické kopané. Velmi mě potěšila organizace turnaje a zázemí jaké našemu družstvu bylo poskytnuto. Na turnaji se představila mužstva z velkých měst z pohraničí (Selb, Markretwidtz, Thiersheim, Rehau …).

Co se týká samotných utkání, které byly hrány ve vysokém nasazení a tempu, projevily se zde chyby pramenící z malé herní vytíženosti, které odsoudily naše družstvo do spodní části výsledné tabulky. Ať již jde o nepřesnou předfinální a finální fázi, neúspěšné řešení akcí jeden na jednoho nebo zbytečná zbrklost v rozehrávce. Jinak ale tato akce beze zbytku splnila naše předpoklady.“

Sestava: Coufal, Kotrč, Neumann, Žíla, Duda, Hampl, Baláž

k turnaji mladšího dorostu:

„Odehráli jsme dobře obsazený turnaj v kvalitní hale s hlučnou diváckou kulisou. Bohužel, výkony mého družstva nebyly optimální. Ve většině zápasů jsme byli herně lepším týmem, jenomže jsme dopláceli na hrubé chyby jednotlivců, které soupeř dokázal potrestat. Myslím, že turnaj byl pro nás dobrou prověrkou do nové sezony a doufám, že i v nadcházejících sezonách budeme moct zavítat na turnaje do Selbu.“

Sestava: Jakobec, Baláž, Vyskočil, Kien, Hampl, Michalec, Daniel

Vojtěch Hanus – trenér mladších žáků B

„Turnaj hodnotím velmi kladně. Umístili jsme se na 5. místě z osmi účastníků. Zápasy byli velmi vyrovnané a v konečném pořadí rozhodovali minimální bodové rozdíly. S výkonem mých svěřenců jsem spokojen a budu rád, když v budoucnu dostaneme opět pozvánku hrát takto kvalitní turnaj.“

Sestava: Martínek, Holakovský, Főldeš, Fencl, Krákora, Nožička, Sládek, Knotek, Botev

fk

Komentáře nejsou povoleny.